PIRKIMAS
„Gigil“ el. parduotuvėje dauguma prekių jau yra pagamintos ir gali būti siunčiamos iš karto. Pasirinkę norimas prekes įkelkite jas į prekių krepšelį ir apmokėkite. Prekės išsiunčiamos ne vėliau kaip kitą darbo dieną po apmokėjimo gavimo.
APMOKĖJIMAS
Patvirtinus užsakymą kiekvienas pirkėjas gauna elektroninį laišką su užsakymo informacija, suma, užsakymo numeriu, bei apmokėjimo informacija. Visos prekės ir paslaugos apmokamos atliekant bankinį pavedimą į nurodytą sąskaitą.
PAKUOTĖ
Perkant daugiau nei vieną prekę visos prekės yra pakuojamos į vieną pakuotę. Jei prie prekės yra pakuotės pasirinkimo galimybė, taip pat galite rinktis ir pakavimą į dėžutę.
INDIVIDUALŪS UŽSAKYMAI
Jeigu neradote Jums tinkančios prekės arba reikiamų konkretaus prekės modelio matmenų, rašykite mums: info@gigil.lt. Individualūs užsakymai, po suderinimo su klientu ir apmokėjimo, pagaminami per 2-5 darbo dienas.
GRĄŽINIMAS
Jeigu Jūsų netenkina įsigytos prekės, susisiekite su mumis, nurodydami užsakymo datą, numerį, prekės modelį ir konkrečią priežastį el. paštu: info@gigil.lt
Atsakysime Jums per 3 darbo dienas nuo el. laiško gavimo.
Keičiamos arba grąžinamos prekės turi atitikti šiuos kriterijus:

  • Prekės nebuvo naudojamos;
  • Prekės nebuvo sugadintos;
  • Kiekviena grąžinama prekė yra originalioje ir nepažeistoje pakuotėje;
  • Nuo prekių nebuvo nuimtos originalios etiketės;
  • Grąžinamos prekės yra pilnos komplektacijos ir išlaikiusios savo prekinę išvaizdą.

DĖMESIO! Individualių užsakymų grąžinimas negalimas.
Grąžinama suma yra be siuntimo mokesčio, t.y. grąžinama tik prekės vertė. Iškilus klausimams prašome kreiptis: el. paštu info@gigil.lt